» Poradna » Notebooky

Výkon Notebooku

Který je výkonější https://notebooky.heureka.cz/hp-15-ba047-g0b08ea/ nebo Toshiba Satellite Pro R40-C PS461E-0PW089CZ nebo jestli znáte nějaký ještě výkonější do 15000 kčHledám nějaký levný notebook který by rozjel MineCraft alespoň na 50 fps a rozjel taky LOLkoDěkuji za odpověď

Odpovědi na otázku

Minecraft na 50 FPS ti rozjede každý slušný notebook s dedikovanou grafikou. A nehledej na heurece.

Raději našetři ještě (ať máš na periferie) a kup si podstatně výkonnější desktop...