Výkon grafiky

Zdravím, chtěl by jsem se zeptat, na mé staré grafické kartě jsem měl připojený kabel DVI, který vedl do monitoru, koupil jsem si novou grafickou kartu a ta nemá DVI díru, tak jsem to připojil do základní desky, někde jsem četl, že to ubere na výkonu, ale už nevím kde, aby jsem si to mohl znova přečíst důkladněji. Otázka teda zní, ubere mi to na výkonu a koupit si HDMI kabel a zapojit ho do new grafiky nebo to nemusím vůbec řešit?

Odpovědi na otázku

Se dycky divím, co vše se tady dočtu... Výstup z desky je výstup z integrované karty, ta se v případě použití klasické grafické karty vypíná, takže by ten výstup vůbec neměl jet... Až na vyjímky v podobě pseudo crossfire řešení grafika + int grafika na desce nemůžou jet obě zároveň (samouzřejmě až na ty vyjímky)

Co mám teda dělat a jak to, že to jede?

Kúpiť redukciu, čo iné?

Proč redukci? Můžu si koupit rovnou HDMI kabel, ale jestli mi to výkon ani nic jiného nezvedne není třeba to řešit.

A máš HDMI v LCD? Vychádzal som z toho, že nie, keď sa pýtaš na redukciu

Ty máš zapojený výstup jak z grafiky, tak i z desky a oba zároveň jedou ? Tam pak budeš mít grafiku int. na desce co to umí (AMD to dělalo), nebo tak něco. Bez udání hw těžko říct, každopádně s intel int. se mi to nikdy nepovedlo...

Špatně to chápeš, na mojí staré grafice jsem měl zapojený kabel DVI, ale ta nová, kterou mám teď nemá DVI výstup. Takže jsem ten DVI kabel neměl jak zapojit do nové grafické karty tak jsem ho teda zapojil do desky - do integrované grafické karty. A teď se ptám, jestli si mám raději koupit ten HDMI kabel a zapojit ho do nové grafiky nebo to můžu nechat tak, Jde mi o výkon, jestli se tím něco zlepší.

Kdyz jste pripojil kabel do desky, zacal jste pouzivat GK integrovanou v procesoru, ktera ma temer nulovy vykon. Tu novou GK ted vubec nepouzivate. Jako kdyby v pocitaci vubec nebyla..Pokud ma monitor HDMI vstup, kupte HDMI kabel.Pokud monitor HDMI vstup nema, kupte redukci HDMI-DVI.V obou pripadech MUSITE pripojit monitor ke GK!

To právě ne.. Jestli by jsem teď používal svojí integrovanou grafickou kartu, znamenalo by to, že by moje integrovaná grafika byla výkonnější než byla ta moje stará. Mám v počítači napsané, že se používá ta moje nová grafika.

Pokud je monitor pripojen do zakladni desky, tak se pouziva ta integrovana.Integrovana GK muze byt klidne silnejsi nez puvodni GK.

Asi by bylo rozumne jeste napsat typ zakladni desky a typ inkriminovane graficke karty, aby bylo jasne, jak to idealne resit.Pripadne i typ displeje. :)

To umi i Intel. Pouzivam zaroven integrovanou Intel grafiku a NVidii v PCI-e a je to bez problemu.

integrovaná vytvára obraz a externá počíta hry?

Já mám například v BIOSu:IGD Multi-MonitorEnables or disables the multi-screen output from integrated graphics and external graphics card.Obraz jde jak z externí, tak integrované grafiky. Přes integrovanou kartu jsem hrát nezkoušel.

Pak to musí umět deska, já to včera koumal a nikde sem to v biosu nenašel - ale standardní to teda není...Pak bych dedukoval tedy, že to tazateli počítá všechno samotná grafika a výstup z desky (jelikož chápu, že jede) tak je použit stejně pro grafiku.... int. je nejspíš vyplá...

Ale kdepak. Pouze funguji obe najednou. Takze muzete pripojit vic monitoru..