» Poradna » Web a internet

Vyhrážanie sa na youtube

Vymenil som si na youtube pár ostrejších politických názorov a istý človek, neovládajúci ani základy gramatiky napísal, že ma dopredu varuje, že zle skončím. Nuž vyznelo by to ako zlý vtip, nebyť súčasného, zlého stavu v spoločnosti. Mám vypnuté všetky nastavenia, nič nie je verejné. Môže ma teoreticky vypátrať? Žiadne údaje som samozrejme na youtube nedával a históriu pozerania videí mám vypnutú.

Odpovědi na otázku

Tvoje starosti bych chtěl mít...

Co kdo rozsévá, to také sklidí.

heh. internetovy hrdina a ted ma plny kalhoty.

Pokud se za své názory stydíš, tak je nikde neprezentuj, protože od anonyma jsou stejně jen trapné...

vytočil si kotlebovca? :D neboj sa, ten ťa rozhodne len vďaka youtube nebude schopný vypátrať.

Len pozor, pan M.K. kedysi pracoval ako ucitel Informatiky!

A teraz je mu to ho*no platné.... keď si nevykalkuloval, ako dopadne....

Mezi těmi idioty na YouTube, myslím že si říkají jůtubeři, se nedivím ničemu. Chovat se jako debil, natáčet to a zveřejňovat, to je diagnóza a být tebou měl bych se napozoru ...