» Poradna » Počítačové sítě

Vyhrává mailová adresa v lotérii

Dorazila mi nezvyčajný mail, v ktorom mi udávajú že moja mailová adresa vyhrala niekoľko miliónov.Presný obsah mailu je na stránke www.repository.izone.me.uk ... Bol by som zvedavý čo si o tom myslíte??

Odpovědi na otázku

Klasicky spam. Hlavne zadnym zpusobem nereaguj,

Známy podobné dostal z vodafonu NL, on na to reagoval najprv mailom a potom aj telefonicky.Tam bol kontakt na spoločnosť s Lotériou, aj sa porozprávali, telefonicky potvrdili výhru, poslali kontakt na banku kde sú už pripravené peniaze.Zavolal tú banku oni tiež potvrdili a vypýtali od neho údaje kde majú poslať peniaze.Čo vy natoto???

a celou dobu volal na drahá telefoní čísla, sice dostal 500kč výhru ale za telefon zaplatil 5000, že?

Ze se zivis spamem. Tomu se ani uverit neda. Ke slosovani by zcela jiste potrebovali tvuj souhlas(e-mailova adresa se da pokladat za osobni udaj). Je to zcela jiste podvod.

Na tom není vůbec nic neobvyklého. Nereagovat, smazat. Více informací na www.hoax.cz

je tam toto varovanie,ktoré vypovedá o všetkom
WARNING: Please be aware that the emails listed on this site are from dangerous criminals. We don't encourage anyone to engage in any form of communications with them. If you do communicate with them, for whatever reasons, you will be doing so at your own risk.