» Poradna » Web a internet

Výhra v aukci na eBay

Zdravím, co muzu očekávat, když vydrazim věc na eBay.com a případně bych ji nezaplatil (prodejce ani neodesle) ? Zruší se to časem nebo dostanu negativní hodnocení? Děkuji za odpověď

Odpovědi na otázku

Rozhodně dostaneš negativní hodnocení. Jestli o to nemáš zájem, nepřihazuj! To snad dá rozum.

Prečo by mal dostať negatívne hodnotenie? Ak sa s predajcom normálne dohodne tak to bude v pohode, ale určite by som mu napísal a nenechával to nezaplatene. Ja som to takto robil asi 3x a zatiaľ žiadne negatívne hodnotenie.

A proč bys takovou pitomost měl dělat? Je to krajně neslušné.

ber to, že tu věc dražíš ty - vydraží ji nějaký blbec a pak ti řekne, že to nechce, takže s tím ty jako prodejce máš další práci, protože kupříkladu asi nebudeš chtít platit aukčnímu portálu provizi za něco, co si ten blbec nechce vzít.