Výhodnější koupě monitoru

Dobry den,mohu poprosit o info ktery monitor se mi vice vyplati?Prvni je Samsung U28E590D - LED monitor 28"Druhy je Samsung C27F591 - LED monitor 27".Predem se omlouvam jestli pletu skoro hrusky s jablkama, ale nechci zbytecne vyhodit penize, coz asi hodne lidi nechce. Snazil jsem se nekde na netu o posouzeni, ale i kdyz jsem zbehly v hledani, tak se mi to nejak nepovedlo :( Predem dekuji za info.

Odpovědi na otázku

Pokud Vám monitor nebude vydělávat, tak se nevyplatí žádný.- na co monitory budou ?- k čemu je budete a jak připojovat ?První bych nebral určitě.

Tak v tom s Vami naprosto souhlasim s tim vydelavanim.Monitor bude urcen na sledovani filmu a obcas hrani her. Puvodni monitor byl 24 palcovy klasika hd, chtel jsem neco vetsiho. Monitor je pripojovan ke grafice MSI GTX 970 GAMING 4G HDMI kabelem.Ten prvni monitor nejaky zasadni problem?