» Poradna » Ostatní

Vyhodit ? Tranquillo Rev.2

Ahoj, zbavuji se starých PC a zajímá mě, jestli má cenu skladovat Tranquillo Rev.2 chladič. Jelikož k němu nemám nic kromě nějaké patice od M2N32-SLI DELUX něco jako AM2, jestli to je vůbec ono. Protože nenaběhal víc jak pár hodin, tak jestli má cenu ho skladovat pro nějakou novou nenáročnou sestavu. A jestli se dá vůbec sehnat ty pacičky na ostatní sockety?

Odpovědi na otázku

Je to slušný chladič. Jen záleží, jestli máš zbytek adaptérů, protože s nimi je použitelný i na LGA1151. Pokud máš pouze pro AMD, prodej ho nějakému vlastníkovi s procesorem do AM3+.

Dobře děkuju, zkusím kouknout na nějakej shop jestli maj ty adaptery.