» Poradna » Windows (a jiné OS)

Vyhledávání metadat ( rozlišení, délka filmu) na ulož.to?Naprogramoval to někdo

Ahoj, když hledám na ulož.to, často mě zajímá rozlišení videosouboru a je to otravné, prolézat každý tab. Naprogramoval už někdo nějakého klienta, nebo skript, který vyhledá vyhledá na ulož to a u každého videosouboru zjistí délku a rozlišení?

Odpovědi na otázku

Ne. Rozlišení a typ odhadneš podle velikosti souboru. Dnes má význam jen H.264 (MP4 / MKV) nebo HEVC přičemž ten bývá v poloviční až třetinové velikosti viz torrenty. Tam se to nauč pak jdi na UložTO.

To se nedá odhadnout (resp. dotaz se netýká odhadu, ale zjištění skutečnosti). Speciálně, když pobůchanci jsou schopní dát xvid 720x304 do 4Mbps.A nepotřebuji radit, že dnes jen AVC/HEVC.

muzes vytvorit a pak se domluvit s adminy ulozto, do te doby pravdepodobne nebude