» Poradna » Notebooky

Vyhledávací pole

Ahoj.na hlavní panelu mám zobrazeno vyhledávací pole. Nu a teď se vlevo na něm objevil obrázek. Vím, že je to asi hovadina která ničemu nevadí, ale kde se tam vzal? Jak ho dstranit?Díky.Z.

Odpovědi na otázku

Vzal se tam tak, že ho tam dal Microsoft

Ale já ho tam nechcu. Ale i tak za odpověď.

Hlavní panel kde, čeho?

Dole tam kam dáváš ikony toho co nejčasteji používáš + datum a tak. No a ještě je tam vyhledávací pole - na levé straně a v něm na pravé straně toho políčka je onen obrázek.

Udělej printscreen obrazovky, někam ho nahraj a sem dej odkaz.

Si ten obrázek můžeš vypnout. https://ibb.co/FhsZCj1 } klik pravým na panel,hledání a zobrazit zvýraznění vyhledávání.

Ano, je to v čudu. Díky.

Tak snad jsem to poslal dobře, ještě jsem to nikdy nedělal.

Tak pro velký úspěch ještě jednou. http://leteckaposta.cz/921545357

Tak ani tak. Ale už je to v pořádku. To bych mohl založit novou otázku jak posílat fotku atd. přes internet?

Letecká pošta nefunguje,použít raději úschovna.cz

Já su odborník. Zlepšuji se chlapci. Zas umím něco dalšího.

Od "F" po "Zet", mám dojem, že už všichni pochopili, že jsi troll a tohle se může zamknout."Upozornění bylo odesláno."

Je mi z Tebe smutno. Žádný Troll nejsem, ale když si to myslíš ..

A ještě jeden postřeh - všichni se snažili poradit a měli Widows. Jeden neradil a byl chytrý a měl Linux. Tak nevím.

"Vyhledávací pole" poněkud změnilo vzhled i v té "minimální verzi" ... přibylo tam "Navrhované". Taky to tam nechci

Pravé tlačítko v liště - vyhledávání - (odškrtnout) trendy vyhledávání.