» Poradna » Web a internet

Vyhledávač

Čaute, mám dotaz. Jde nějak nastavit prohlížeč( jde o GOOGLE) aby mi vyhledával nejčastěji dotazy v jiném státě, protože jak chci aby mi vyhledával dotazy z polských stránek tak mě to automaticky hází na český google. Díky za odpověď

Odpovědi na otázku

http://www.zive.cz/poradna/propagace/sc-20-c... A teď je na každém, zda ztrácet čas...

Dík, jsem se nemohl dohledat toho předchozího dotazu.

achjo... 1.) prohlížeč se nejmenuje google, ale chrome. Google ho "jen" vyrábí...2.) Pokračujte na tento odkaz... https://myaccount.google.com/ - případně do adresy vašeho prohlížeče (chrome, v jiném to fungovat nebude): chrome://settings/A pátrat a zkoušet ;)

Ty si pleteš prohlížeč s vyhledávačem. To je dost zásadní rozdíl ;)

Žádný strach, ono to založí dalších deset vláken, kde se to bude postupně probírat.

Ty soutěžíš o co největší počet, zbytečně vytvořených, témat? Možná si koleduješ o zablokování přístupu sem...V tvém případě dej do google site:pl a pak dotaz. A nebo se googlu ptej polsky.