» Poradna » Web a internet

Vyhledávač nevyhledává stránky

Dobrý denco mohu prosím udělat proto, aby když zadám do vyhledávače www.---.cz, aby tyto stránky vyhledávač jako Google, Seznam, nebo třeba Centrum vyhledal.Stránky jsou hotové, doména funkční, webhosting je zaplacen, ale stránky žádný vyhledávač nevyhledá.děkuji Vám Karel

Odpovědi na otázku

1. Čekat za zaindexování2. Můžeš tomu pomoci, vyhledávače mají možnost stránky zadat3. Získat odkazy na tvoji stránku z jiných webů4. Samozřejmostí je správné SEO

děkuji

Možná nastavit správný čas a vyměnit baterku na základovce? :)