» Poradna » Mobily

Vyhledat kanaly

TV LCD Thomson při každém zapnutí požaduje....vyhledat kanály. Po vyhledani je chvíli zpomalená, ale pak jde dobře. Cca. 4 roky chodila bezchybně. Resetování v (možnostech) nemá účinek. Prosím o sdělení jestli je nějaký jednoduchý postup, nebo je nutno do opravy?Za zprávu děkuji.Punč.

Odpovědi na otázku

Je možné, že po 4 letech dosloužila paměť, která drží nastavení. Pokud se ti podaří najít někoho, kdo ti to opraví, pak to můžeš zkusit...

Nevypínáš jí ze zásuvky?