Vyfoukat prach z case

ahojky,prosim vas,potreboval bych poradit,mam uz dost prachu ve vnitr casu a nevim,jak ho odstranit. Takze vysavac se nedoporucuje,jelikoz muze neco vysat,plice na to mam asi slaby a vzuch ve spreji je dost drahy +-100 za lahev,coz je dost. Myslel jsem neco jako nejaky podomacku udelany kompresor . mate nekdo zkusenosti?ci jak cistite prach vy?
Diky za odpovedI!
Lukas

Odpovědi na otázku

Ja vysavacom,ale pozor na staticku elektriku !!!

Len tak "zdialky".

Taky pouzivam vysavac a zadne problemy. Nebal bych se toho.

kdyz se to zanese,tak novej comp

Kompresor a ofukovací pistole.

Poziarnu striekacku a motor zo stihacky...

Souhlasim....z vlastni zkusenosti a hlavne zdroj....ale pozor na tlak, lame lopatky na vetrackoch

ja vysavam co 10dnu prach vysavačem akorat snižim vykon vysavače na minimum a vysavam.. ničehho se neboj ale ne abysi jezdil stím po zakladce:D jen ty chladiče,lopatky vetraku atd..kam se nebudeš moct dostat tak zkus třeba fenem to rozvířit...

A kde to prosim te sezenu?potrebuji kdyztak neco levneho

aco? nemas vysavač? nebo fén? fenem si fenuji baby vlasy:D

tak to mas pravdu .vlastne ma stejny princip jako ten natlakovany vzduch v lahvi .jen doufam,ze mu nebude vadit pc ten teply vzduch. Ja jsem videl v jedne PC firme,jak to cisti takovou jakoby strikackou,vypada to stejne jako ma zubar tu strikacku na ten vzduch .ale nevim,kam to maji pripojene,zda na kompresor?

Fen ma polohu zapnuti bez zapnutych spiral.
Pouzij vysavac, jen rouru strc do vyfukovaci diry.

Žádné vyfoukávání ale obyčejný vysavač a štětec kterým se prach oprašuje a držet v blízkosti hadici od vysavače. Tímto stylem už několik let čistím PC a je tento způsob dokonalý.

A co to přivést k benzince - tam mají tlakový vzduch do kol zdarma ...

myslite,ze by mohlo byt toto
www.nakupka.cz ...

ci toto ?je to trochu ulitle,ale mozna by to ucel splnilo
www.nakupka.cz ...

Lukas

To bych nekupoval, když je to na baterku tak to bude jenom slabej vánek

A co ten druhy, je mechanicky na klicku, pri toceni lze vymejslet jeste vetsi kraviny.

www.youtube.com ...

youtube.com ...

Mokrou chlpatou handrou so saponátom. Nech to máš poriadne.

prodavaji se male "spreje" se stlacenym vzduchem primo na takovehle cisteni. je to snad i v datartu. stoji cca dve kila,ale pokud mas ten kompresor,tak to mas zadara

Stačí fénom. Samozrejme, vypni si ohrevné špirály. Ja fénom čistím PC odjakživa a žiadny problém. V prípade, keď je prach zanesený v rebrách chladiča, tak si pomôžem ešte vatovou tyčinkou.
Vysávač radšej nepoužívaj, a s kompresorom tiež opatrne. Nekvalitné kompresory ti môžu PC zasrať olejom

Já používám starý vysavač,který dokáže když se přepojí hadice vyfukovat mám ho na garáži aby nestrašil a nemá to žádnou chybu.Nehrozí,že se zanese olejem z kompresoru nezničím pc (čistím tak i tv atd) statickou el. a navíc vysavačem se vysaje jen málo kam se dostane ,úzké prostory chladiče a zdroj s tím nejdou.Vysoušeč vlasů je slabý a navíc horký vzduch je ideální pro vznik statické el.(můj vysoušeč jede naplno jen s horkým vzduchem)

Ten vysavač je fajn. Možná ti to sežere baterku, takže ji vyndej. Jinak v pohodě...

awas -prosím tě přečti si po sobě co jsi napsal.
-a nemá to žádnou chybu
-navíc vysavačem se vysaje jen málo kam se dostane
a začni používat hlavu. Co ti brání v tom, aby jsi někde splašil ještě jednu hadici, jednou foukal, a druhou hned vysával.
Samosebou to nechce "klepot rukou", a být při tom střízlivej.
A ještě jeden poznatek - udělej si na "výfuku" redukci, klidně i pomocí staré injekční stříkačky, na kterou navlékneš místo jehly slabou hadičku, a to bude fofr, jak poletí prach ze žeber.

Já používám pumpu na kolo, dvě hadičky (šlaušky) do sebe aby to bylo delší a na konci našroubuju takovou tu jehlu která se používá k nafukování míčů. Jednou rukou držím trysku a druhou pumpuju. Jde to perfektně

oper to v pračce a pověs kolíčkama na prádelní šňůru