Vydrzi tenhle chladic pretaktovani?

Ahoj. Chci se zeptat, zda-li mate nekdo zkusenost s timhle chlazenim: Noctua NH-U12F? Specialne jaky procesor utahne...? Utahne intel core2 duo E6600 2.4 Ghz a jeho pretaktovani na bezpecnych 2.8Ghz? Nemate ho nekdo dokonce na 4 jadre? Dekuji

Odpovědi na otázku

Nevyhazuj peníze. Tohle zvládne ve slušně chlazené skříni i BOXovaný chladič.BOX jsem používal až do frekvence 3,3 GHz a nebyl problém s teplotou ani s hlukem.Ovšem k procesoru jsem měl vytažený LGA tunel z levé bočnice, takže používal chladný vzduch zvenčí.

No jde o to, ze tenhle chladic by mel byt zarucene velice tichy a vykonny....

Na tenhle chladic jsem slysel pouze chvalozpevy, ale za cenu kolem 1200(!) mi prijde, ze bych mel poslouchat spis ody a uctivani.90% stejne prace (ticho a vynikajici chlazeni) Ti udela regulovany Arctic Cooling Freezer 7 Pro - a za polovicni cenu (500-550Kc).Jinak k puvodni otazce: Nebal bych se ho, rozhodne ne.Ale musim dodat, ze sam planuju taktnout C2D4300 pres 3GHz a kupuju k nemu prave Freezera 7 Pro. (Je ale dulezita i pouzita skrin.)