» Poradna » Notebooky

Výdrž baterie Predator Triton 300 a Predator SENSE

Zdravím všechny nadšence herních notebooků! :)Pánové (a dámy), pořídila jsem si tento notebook hlavně kvůli 3D programům a grafice, ale samozřejmě po státnicích využiji jeho herních předností. Nicméně, Acer v online příručce radí, že při prvním zapnutí měl proběhnout proces 3x vybít a nabít. To jsem úplně neprovedla. Proces proběhl jednou. Jaký to může mít na notebook? Změřila jsem si to a po drobné práci ve Photoshopu a Ilustrátoru zvládl pět hodin výdrže. přijde Vám to na reklamaci? Osvětlí mi někdo prosím zkráceně problematiku? Zároveň se seznamuji s aplikací Predator sense, a byla bych ráda, kdyby mi někdo osvětlil fungování a používání především v praxi. :) Lze tam sledovat výkon procesru, přetaktování atd...Je to má vznešený název. Prosím to kdyžtak hodně na branjan@seznam.cz, ať tu nespamujeme a držíme se tématu. Moc díky těm, co si najdou čas a neukamenujte mě prosím moc! :)

Odpovědi na otázku

Omlouvám se za chyby, teď to čtu a je to šílené. Doufám ale, že message je jasná i tak.

Tady není seznamka, ale PC poradna A žádné nadšence "herních notebooků" tady taky nenajdeš Jinak náročnou práci na notebooku máš dělat se zapojeným zdrojem, to platí obecně vždy, pokud jsi někde v dosahu zásuvky.

Omlouvám se, ale nehledám nikoho na seznámení. Děkuji Vám za odpověď a informace.