Vydelejte si na rapidshare

Vydelejte si na premium ucet u Rapidshare za par dni,alebo aspon sa Vam vratia naklady za net...

O co jde? O legalni zpusob, jak si obstarat ucet na rapidu.
Jak? Registrace u BUX, TOPBUX, ADBUX, NEWBUX, MNMBUX -> klikani na reklamy -> prevod vydelanych penez na Paypal, odkud jimi pak muzete zaplatit ucet na rapid. Tradicne tu funguje i system referralu, tzn. lidi zaregistrovanych pres vas/diky vam, za jejichz aktivitu dostavate dalsi provize a muzete tak svou cestu za accountem znacne zkratit. Pokud vyvinete aspon minimalni usili, mate na ucet vydelano za nekolik dni. Ctete dale.

Postup:
0. Zalozeni uctu u Paypalu (pokud jeste nemate)
Na www.paypal.com ... si zalozte Personal account, ktery je zdarma. Pokud budete pouzivat ucet jen na placeni firme rapidshare, budou vam stacit nizke limity pro neoverene uzivatele (tzn. nebudete potrebovat platebni kartu k overeni vasi totoznosti) a tim je pro vas zakladani uctu na paypalu hotovo.

1. Registrace u spolecnosti BUX, TOPBUX, ADBUX,NEWBUX, MNMBUX

bux.to ...

www.topbux.org ...

adbux.org ...

newbux.com ...

www.mnmbux.com ...

Pozn: Timto linkem budete zaregistrovani pode mnou. Predem vam dekuji za to, ze muj nick nechate v poli "Referrer (if any)". Vas to vubec nic nestoji a mi to pomuze. Pokud je to pro nekoho neprekonatelny problem, vezte, ze u tychto firem si uzivatele mohou nove prichozi pod sebe zaregistrovat za poplatek, takze mate solidni sanci, ze stejne pod nekym jako referral nakonec
skoncite. Znovu opakuji, ze byt referral pro uzivatele neznamena vubec zadnou ujmu.

2. Pracovni faze klikani na reklamy + pripadne shaneni novych uzivatelu, kteri se zaregistruji pod vas...
Denne mate na vyber cca 10 reklam (webove stranky), na kterych musite stravit 30sec. aby se vam zapocetla provize. Pri deseti lidmi pod vami, kteri (a vy samozrejme taky) denne navstivi deset reklam mate na mesicni rapidshare account dost penez za 9 (slovy: devet!) dni. Pri peti lidech + vy to bude dni 16, pri Ukázat celý příspěvek

Odpovědi na otázku

Tak to si raději ten účet na měsíc koupím

..omg..toho je už plnej net.. všichni si myslej že se stanou boháči bezpracně...
Ukaž nám screen z paypalu jak vyděláváš a jak je to skvelé.....asi to nepude,co?

taktak, měsíční stojí cca 200,- ale abys neřek, tak sem ti včera pár bodů kliknul (sem se nudil, no)

P.S. kdyžtak mám účet u Bux.to se závratnou částkou $ 0.4700... kdyby někdo měl zájem tak ho věnuju :) Stačí jen změnit heslo a mail :) k vyrábění miliónů už stačí jen založit účet u paypall ;)