» Poradna » Notebooky

Vydávání Wi-Fi

Zdravím, mám takový problém, že po stažení většího počtu dat, mi vypadne Wi-Fi. Wi-Fi zůstává zapnutá ale v Centru síťových sdílení je zákazaná. Když jí dám povolit, tak to napíše povoleno ale nepovolí se a zůstává stále zakázáná. Jediné co pomáhá se restart NTB. Někdy taky Wi-Fi vypadne úplně a vypne se sama. Stává se to většinou, po stáhnutí větších dat hlavně přes Torrent. Někdy se data taky při stahování přes Torrent omezí a rychlost se sníží asi na 1/10 s internetem přitom problém není a na ostaních PC funguje normálně. Ovladače jsem dával nejnovější ale nepomohlo.Notebook:HP Pavilion 17-f200nc Natural SilverAMD Quad Core A10-7300MRAM 8GB DDR3LAMD Radeon R7 M260 2GBSSHD 1TB 5400 otáček + 8GB cacheWindows 8.1 64-bit (M1K03EA)Díky za rady.

Odpovědi na otázku

Malwarem naborenej system, preinstalovat.

Nedávno jsem reinstaloval celý systém kvůli stejnému problému a objevil se právě znova. Nepomůže na tohle nějaký anti-malwer software?

reklamovat

Taky je to určitě možnost ale nemůžu být měsíc bez NTB a tak se snažím najít jinou alternativu

Mas problem s wifi, ale v konfiguracii si neuviedol aku mas wifi kartu. Okrem toho je potrebne uviest aj typ routra. Tiez vdialenost a pocet prekazok (stien) medzi pocitacom a routrom. HP notebooky mavaju pre wifi specialnu utilitu, ktorou sa wifi ovlada a nastavuje. Mas ju nainstalovanu ?

Pozri sa, ci je tam mid size alebo full size mini PCI express wifi, pozri kolko anten do nej leze.chod na lubovolny eshop a kup si rovnaku alebo podobnu WiFi kartu.Pre istotu sa pozri, ako sa demontuje v danom laptope, ci to nie je nad tvojr sily.Profit.

Bojím se, že tato možnost je nerealizovatelná z důvodu záruční lhůty a poškození pásky. Tudíž do NTB nechci lézt. Ale děkuji za radu.

Niekedy je WiFi len pod malym plastovym krytom na jednom srobe. Ziadna plomba ani poskodena zaruka...

mohl by jsi u wifikarty zkusit zakázat vypínání zařízení z důvodu úspory energie, třeba to pomůže...

To robim vzdy ako prve po reinstalacii notebooku :) to iste aj pre bluetooth

Ak tam mas kombinovanu kartu wifi+bluetooth, tak vypni bluetooth ked pouzivas wifi, alebo zozen lepsi ovladac. Nemusi byt najnovsi, ale musi vediet spravne pracovat s takouto kombinovanou kartou.