» Poradna » Windows (a jiné OS)

Vyčištění disku

Zdravím, je tu někdo kdo by mi poradil jak vyčistit pevný disk v notebooku s OS Windows 10? I přes to, že v pc nemám žádné programy (jen ty původní) ani příliš velké soubory, jen pár dokumentů v officu, mám uplně přeplněný disk. I po odinstalování veškerých grafických programů, které mi pc označil jako největší žrouty, se uvolnilo jen minimum místa. Zkoušela jsem program jako Ccleaner, ale neuvolnilo se téměř nic. Přes nástroj Vyčištění disku taky nic... Navíc mi přijde divné, že mívám před vypnutím pc volnou kapacitu větší než po jeho zapnutí a to i třeba o 1,5 GB. Ptám se jako úplný blbec, ale tomuhle moc nerozumím

Odpovědi na otázku

Body obnovy a bitová kopie systému....Látka začínáme s počítačem https://jnp.zive.cz/jak-odebrat-prebytecne-bo... .