"Výchozí profil pro systém uživatele"

Kdysi dávno (už to bude minimálně rok), jsem si na notebook nainstaloval vlastní uživatelský profil (v individuálním nastavení). Měl jsem tam vlastní tapety, které se měnily, nový kurzor myši, nainstaloval jsem si programy, které mi vyhovovaly víc a za ten rok jsem si navolil i výchozí soubory jiné, než ty defaultní (spouštění souborů .AVI ve VLC Playeru, spouštění souborů .MKV ve VLC Playeru, spouštění .TORRENT souborů, apod.). V nedávné době jsem ale po spuštění počítače, tak říkajíc o všechno přišel, když na mě vyskočila hláška, kterou přikládám v příloze. Řekl jsem si, že se možná jedná o nějakou jednorázovou chybu, takže jsem strávil odpoledne ukládáním změn a snažil se znovu přiřadit programy ke správným koncovkám souboru, znovu jsem navolil svůj stažený motiv, vybral nový kurzor myši, musel vyhledat v počítači všechny programy, které jsem potřeboval, ale druhý den ráno po znovuspuštění počítače na mě vyskočila znovu ona stejná hláška... Prosím o radu. Co se to s mým notebookem děje? Co mám dělat? Děkuji.[url]http://www.imgup.cz/image/wM9[/url]

Odpovědi na otázku

Pozrel by som Event Log (Protokol udalosti), ostatne, tam ti to ta hlaska aj pise.Pravdepodobne su poskodene nejake subory v Tvojom User Profile.Ale este raz, pozri si Event Log, ci tam nie je o tomto probleme nejaky zaznam.

Řekl bych, že se standartně přihlašuješ pod jiným profilem a teď se ti to z nějakého důvodu přihlásilo na administrátorský profil, který si do teď nepoužíval.V menu start je vidět na jaký profil jsi přihlášený. Pokud na jiný než si používal tak dej odhlásit a přihlaš se na ten svůj. Pokud si ho nepamatuješ tak v menu start klikni pravým na počítač a dej spravovat. Tam si najeď na místní uživatelé a skupiny - uživatelé a tam vidíš všechny profily na počítači. Jde tady i měnit hesla a podobně.

to ma nenapadlo, dobry tip