» Poradna » Notebooky

Vybíjení notebooku

Ahoj,mám úplně nový ntb (cca 2 měsíce). Je to herní dělo (RTX, nejvyšší i7, atd.), tudíž chápu, že baterka nebude nic moc. Ale i tka v pohodě na jedno nabití zvládl v nějakým úspornějším režimu 4-6 hodin.Najednou ale má problém vydržet i 2 hodiny. Když otevřu command centre, tak vidím, že procesor jede třeba na polovinu výkonu (to mi nedělá snad ani při hráchú, ale po pár vteřinách to spadne na klasických 4-8 %. Tím pádem samozřejmě dost topí a chladí.Netušíte čím to může být? Nějaká SW chyba?Děkuju

Odpovědi na otázku

To "herní" dělo musí mít nějaký název? Malwarebytes? Esetonlinescaner? SW chyba? Určitě ne! Hledej chybu u sebe!

Kdyz mas 2 mesice "herni delo", tak to uz jsi "velky kluk".

Az napises znacku/model/HW, mozna se budeme bavit dal.

Dotaz. A ubyva ti kapacita pri hrani a soucastnem pripojeni k elektrice?A neboj se se vymacknout co za stroj vlastne mas. I kolik stoji bezne v obchode ( jsi tady anonymni)

V první řadě napiš, o jaký notebook jde.Pokud se vytížení CPU po otevření správce úloh sníží, zkus, jak dlouho vydrží, pokud ho necháš zapnutý celou dobu. Pokud se to vrátí na původní hodnoty, máš tam nějaký bordel, co dělá na pozadí, kdo ví co. Pokud to bude stejné a ve správě úloh nebude vidět žádná aktivita, tak je to baterkou a budeš to muset řešit s prodejcem.

Spusťte na tom utajovaném hw / sw :powercfg /energy

Jen dodám, že CMD nebo PowerShell musí spustit jako správce. Což najde třeba v menu pod zkratkou "WIN + X".

Tak to už dělám jaksi automaticky