Výbět tiskárny - podmínka duplex scanner a wifi

Dobrý den,hledám tiskárnu pro domácí využití na černobílý i barevný tisk, tisk fotografií. Podmínkou je duplexní scaner, wifi připojení. Dám přednost před nižšími náklady na tisk před cenou tiskárny. Děkuji

Odpovědi na otázku

Duplex scanner a wifi je protimluv.Stejně tak bych zvážil duplexní jednotku podavače skeneru. To je totiž funkce, která stojí fakt balík, je poruchová a lidská ruka ji nahradí s přehledem.Ale budiž, http://www.czc.cz/canon-mf8580cdw/125874/pr... mám zkušenosti s Canon MF8540Cdn, což by mělo být to samé, ale bez wifi. A není za ty peníze špatná.

proč myslíš že je duplexní scaner a wifi protimluv?

Nároky na datovou propustnost jsou u scanneru obrovské. Tiskárna to bude mít problém přes wifi protlačit. Tiskárny s ADF se připojují zásadně na LAN.

To je mi jasné. Ale nevylučuje se přeci scanovat do zařízení, která jsou připojena v LAN a tisknout z dalších, která jsou na WiFi.

Samozřejmě.

Prakticky nelze scanovat po kabelu a současně tisknout po wifi. Notebooky připojené přes wifi budou vždy tisknout po kabelu. To připojení je jinde (notebook s wifi se připojuje proti AP v routeru, od routeru jde kabel do tiskárny.

Eh, víceméně správně.MiK připomněl jednu věc. Dnes ty tiskárny nepodporuji wifi Ad-Hoc, takže NB se nepřipojí k tiskárně ale tiskárna se musí připojit k wifi routru nebo AP.

Canon PIXMA MX925

nemá duplexní ADF, což byla jedna ze tří podmínek.

Canon PIXMA MX925 má duplexní ADF.

Duplexní scaner? - Snad duplexní tisk.......To jako u "duplexního scaneru" položíš oboustraně potištěný papír a ono to samo boustraně automaticky naskenuje???To mi připadá jak "z Amerického filmu"

Ano icháčku, je to jak z amerického filmu. A nebo běžný standart z korporátního prostředí.Když nevíš o čem je řeč, tak se do diskuze nezapojuj. Zejména ne tímto tónem.

Podle tvých odpovědí je vidět že jsi opravdu vééééééélký odborník na vše......

Ano, myslím duplexní scaner. Duplexní tisk je už téměř standart, tak jsem ho do požadavku ani nedával.

Scanner, který je vybaven podavačem s možností otočení papíru a jeho oskenování s obou stran, tedy duplexem je dnes vybavena každá lepší kancelářská tiskárna. Takže opravdu se nejedná o nic z amerického filmu.