» Poradna » Programy

Výběrové spouštění ve Win XP

Dobrý den, potřeboval bych poradit s následujícím problémem:Při startu win XP Pro dojde v okamžiku načítání aplikací, které jsou spouštěny automaticky po startu cca v polovině tohoto procesu k výraznému zpomalení počítače (cca 3 minuty reaguje jen velice pomalu), pak se sice rozjede, ale na obrazovce se náhodně objevuje okno volby připojení k síti se zprávou "neznámý uživatel (aplikace) požaduje přístup k ...(zde je uvedena int. adresa, nejčastěji gateway.messemger.com)". Toto okno lze normálně zavřít, po chvilce se však objeví znovu. Antivir AVP (aktualizace včera) nic nenašel. Chtěl bych zkusit postupně vypínat jednotlivé aplikace při startu systému, ale nevím, kde to lze nastavit. Děkuji za vaše radyLuděk

Odpovědi na otázku

Ve START a Spustit... spusti program msconfig. Jdou tam jednotlive vypinat vsechny procesy, at uz se spousti z registru nebo z win.ini atd.