» Poradna » Notebooky

Výběrem notebooku do 25000,-

Dobrý den, prosím o radu s novým notebookem. Prodavam Mac a vracím se zpět k win. Chtěl bych teda něco lehkého, menšího s dobrou vydrzi na baterku. Nevím jestli v mění případě když PC chci jen na běžné multimed. vyuziti jit do i5 nebo i7 ale pokud i5 tak bych chtěl 8.gen.A také bych chtěl radu co se týká graf. karty. Jit spíše do integrované? (Prý se vyhnu zahřívání) a nebo dedik. I když v této kategorii grafiky nejsou žádná sláva. Cenou bych se chtěl držet do 25000.Favority mám asus zenbook, hp probook, nebo dotykové lenovo yogu. Úhlopříčkou bych chtěl max 14” předem moc děkuji za názory.//"Pište vždy jednoznačné titulky, nikoli pomozte, dotaz a podobné texty."//

Odpovědi na otázku

Tak všem moc Dekuju za velkou ochotu

díval ses na Dell XPS a HP Spectre? Osobně bych se u téhle kategorie notesu držel grafiky Intel.

Ty vypadají oba dobre, ale cenově je to zbytečne moc. Tenhle notebook bude čiste cestovní.

Tak pokud nemáš problém s Probookem, tak jdi do něj, ve firmě jich máme několik a ačkoliv design je takový střídmý a nenápadný a na první pohled působí plastově, tak na práci jsou v pohodě a lidi je tahají na služebky.Akorát my máme 15ky, ale snad jsem někde viděl i 14ku.

Pro možnost on-site NBD záruky bych volil HP. Integrovaná grafika Intel a to InteleIris je furt hrozně slabá takže i při snaze si zahrát nějakou starou hru možná vůbec nepochodíte. Aspoň nějaký lowend Radeon nebo GeForce výkonem okolo třeba GTX-940M by neuškodil.

pokud chce lehký stroj s dlouhou výdrží na baterky, tak se to s hraním her už samo o sobě dost pere, takže osobně bych u téhle kategorie dedikovanou grafiku radši vypustil.

Jo, s tím bych souhlasil, i nějaké starší hry tam spustí a velké SSD

Díky za názory, hry na něm hrát nebudu. Co se týká acer tak to je v podstatě jediná značka se kterou se nějak nestotoznuju 😬

Když tomu nerozumíš, nechceš poradit, tak tady neotravuj. Tvé hloupé názory nikoho nezajímají.

Aha tak Dekuju no, acer je zřejmě jediný notebook na světě. 🙄

Samozřejmě není, ale v určitých rozpočtech dává velký smysl a hlavně jsou dávno pryč doby, kdy patřil k těm průměrnějším.

jistou dobu jsem Acer házel do stejné třídy levných šuntů jako byl třeba PackardBell (a snad i celkem oprávněně). V posledních několika letech se mi ale zdá, že v této kategorii nahradilo Acer spíše Lenovo a že Acer naopak zvýšil kvalitu a vystrčil Lenovo z kategorie relativně kvalitních strojů střední třídy za rozumné peníze.