Výběr základní desky

Zdravíčko,měl bych dotaz ohledně výběru MB. Konkrétně s chipsetem Z370.. Nejlepší poměr cena/výkon.. PC bude sloužit ke hraní a celkový rozpočet mám 25k. Nicméně mám problém rozhodnout se pro konkrétní typ MB. Chtěl bych se Vás tedy zeptat na nějaké konkrétní typy. Nehodlám PC nějak extrémně taktovat ale samozřejmě do budoucna ho trochu budu chtít popohnat. Předem díky za pomoc :)

Odpovědi na otázku

V herním PC za 25k, které nehodláš taktovat, nemá Z370 ani K procesor vůbec žádný smysl. Jen si tím sebereš cca 2000-3000,-, které ti budou chybět jinde. Kup raději i5-8400 + B360 a k tomu lepší grafiku.

Možná jsem zapomněl doplnit že do rozpočtu nezapočítávám GK.. Tu dokoupím později :)

A co dotat vic informaci ? Napr. jakeho rozmeru ma byt, musi podporovat SLI, kolik je treba SATA portu, kolik slotu pro RAM...Nejlepe posli odkaz na celou sestavu.