» Poradna » Windows (a jiné OS)

Výběr Windows

Čus borci jsem tu zase sice jsem Win preinstaloval na 8 ale ted padá otázka na vas (spis taková relax otazka) co by jste mi poradily za Windows na hry a taky na rychlou práci ve Win Ale ted bude trošku zahul :D Nechci aby to byl Linux, Windows 10 Pro (problémy s CS:GO) a Windows 7 a níž jelikož to do novějších PC už ani nenarves díky za odpovědi :)

Odpovědi na otázku

A co jako čekáš za odpověď? Leda snad Win 8.1, když nechceš W10 ani W7.

Windows 10 nemá problémy s CS Go.. 99% problémů je mezi klávesnicí a židlií. A vzhledem k tomu, že ti padají wokna i po čistým reinstalu bych viděl problém právě tam nebo pak v HW

8.1/10.. A jaký problémy s CS:GO v desítkách? Jedu na nich už rok a půl a nikdy jsem zrovna s CS problém neměl.

Když tak pročítám ten tvůj dotaz, tak vlastně ani žádný Windows nechceš.. Takže si hraj s kalkulačkou..

W7, W10 ne, W8 také ne?Tak co tedy? Vistu? Nebo snad osm jedničku? To je stejné jako desítka! Nebo snad chceš XPéčko?Zůstaň radši u linuxu, nebo konvertuj na MacOS.btw. Nevím, proč desítka má být nutně špatná.

W8.1 určitě nejsou jak W10. Kupříkladu W8.1 pokud vím ještě netlačí updaty pod tlakem bez ohledu na uživatele - myslím, že tam pořád jde nastavit, že např. nechceš aby ti cpal aktualizaci ovladače grafiky, když máš ten od nVidie.Ač se mi vzhledově nelíbí ani jedno, tak na novém PC kde bych musel mít Windows bych preferoval W8.1 s tím, že bych vypnul kachle a nahodil Classic Shell.

Používám W10 a není problému. Akorát je pravda, že to aktualizuje buildy bez souhlasu uživatele.

což je přesně, to, co by mne s*alo! Nechci systém, co se sám od sebe celý překope aniž by se mne vůbec ptal, zda o to či ono stojím. Dle mého názoru mám právo rozhodovat, co v PC chci a co ne a jsem připraven nést důsledky toho - jako že třeba to či ono nemusí fungovat. Ale já chci rozhodovat o tom, co je pro mne důležité.

Pokud vím, tak už i sedmičky a osmičky budou dostávat kumulativní aktualizace a z ni jaksi nejde vybrat, které aktualizace chceme nainstalovat. Takže manuální aktualizování, ted už bude sloužit jen k pozdržení aktualizování počítače do doby, kdy bude jisté, že nějaká aktualizace něco v PC nepokazí. Výhoda oproti desítkám je, že člověk dostane upozornění na nové aktualizace(dokud i tohle MS nezruší), v desítkách si to člověk musí ohlídat sám(když vypne Windows Update).