Výběr videokamery max do 35 000 Kč

Dobrý den, mohli byste mi prosím poradit jakou videokameru si mám pořídit maximálně do 35 000 Kč? A ještě se chci zeptat, z jaké kamery je nejkvalitnější obraz ? Z digitální kamery (pamětovka,pevnej disk,dvd) nebo klasická video kamera na miniDV (o kazetovejch už se vubec nebavim ) ? A ještě bych poprosil při doporučování videokamery, aby určitě měla hledáček... Dík moc, moc se v tom nevyznám a když jsem se tak díval do poradny, vždycky dobře poradíte.

Odpovědi na otázku

Zatial este asi video kameru na miniDV - niektoru od Sony (napr.DCR-HC96E ) ktora ma analog vstup aj vystup,mozno ju potom vyuzit ako prevodnik napr [pre grabovanie videa z VHS alebo hocijakeho analogoveho zdroja videa - DCR-HC96E .

co sa tyka kvality zaznamu miniDV, v aktualnom Computeri je recenzia videokamier.