» Poradna » Mobily

Výběr UHD přehrávače

Zdravím,můžete mi prosím doporučit nějaký UHD přehrávač? Buď se špatně koukám nebo mi výběr přijde vcelku omezený. Předem díky...

Odpovědi na otázku

To chces jako Multimedialni centrum? nebo jak prehravac TV? ta ti taky prehraje. Jaky mas zdroj dat? Kua naucte se prosku vice popsat problem.

Sháním přehrávač fyzických BD, který zvládá i UHD (4k) (ne jen upscaling!). Můj BD přehrávač 4k BD neumí. A, bohužel, ani PS4 Pro...

Vyber opravdu JE omezeny, to se ti nezda.Vseobecne se na disky bohuzel uz dost kasle. Kazdy se jen mermomoci cpe do VOD sluzeb. To vis, vsechna studia jsou vzrusena vidinou mesicnich poplatku, takze budoucnost uz je ciste ve streamovacich sluzbach.Zajem o fyzicke nosice upadl, tim logicky upada i nabidka.Pokud mas nejaky novy Xbox, umi UHD disky. Nebo si muzes pockat na novy Playstation, bude umet. Patrne lepe.No a pokud chces samostatny prehravac, vyber si neco z tech peti, co jsou na trhu, no. Prehanim, ale zase ne moc, rekl bych.Osobne bych vzal nejaky ten Sony model (X700, X800), ale tim netvrdim, ze by Panasonicy byly spatne.

Díky za odpověď. Tak to je škoda. Spousta filmů teď vychází ve 4k edicích a není to pomalu na čem přehrávat. Asi se tedy vydám cestou Xboxu...

Kolik te stoji nosic, kolikkrat na to kouknes, ja treba kdysi nakupoval dvd ty co byly v akci za 30kc ty z casopisu. Ted jich mam cca 50 a videl jsem jen terminator 2. Vyhodil jsem to. Dnesni doba je jina. Uz i iptv nabizeji pujcovnu filmu, das 40kc a pustis si novy film 1080p a pokud si zaplatis, tak existuji i pujcovny 4k a to je lacinejsi nez nosic a prehraje to kazda 4k tv

Tak je to spíš o sběratelství. Mě hodně baví steelbooky. Obzvlášť limitovaný edice. Spousta novějších už standardně obsahuje 4k disk + ostatní verze (HD + 3D). A jak jsem psal - aktuálně hromada zajímavých filmů vychází nově ve 4k (třeba Spielbergova Válka světů). Proto mě celkem překvapilo, že se mi nedaří najít víc, než zhruba 10 různých přehrávačů. Který si jsou navíc podobný jak vejce vejci...

Pravda, urcite o kvlitnejsi nez VOD streamovani nebo ripy, jinak ale opravdu dost neprakticky lapac prachu s dalsimi nevyhodami