» Poradna » Mobily

Výběr tv

Zdravím chtěl bych od vás radu Samsung UE60J6282 nebo philips55PUS6561 děkuji

Odpovědi na otázku

Ujasni si parametry/funkce a vstupy/výstupy, které jsou pro tebe důležité, ideálně se dojdi na ně podívat někam do obchodu, vyzkoušej způsob ovládání a obraz a vyber si tu, která ti bude víc vyhovovat. Parametry z letáků ti moc nepomůžou a internetové diskuze nejspíš také ne. V těch dvou je docela rozdíl v úhlopříčce.

A bacha na panely podsvícení Direct LED vs Edge LED a 50Hz panel vs 100Hz.

Oba mají 100hz

A na to jsi přišel jak?Samsung má 60Hz a druhou jsem nějak nedohledal,ale bude na tom stejně.Jedna je full HD a druhá dopočítávané 4K atd..Je to jen na tobě jakou z nich lépe využiješ a bude ti vyhovovat.

A je to pravda?https://www.czc.cz/samsung-ue60j6282-152cm/2... Na tohle je jednoduché pravidlo.Čím víc Hz tím víc adi...Dřív jsi to sehnal normálně a dnes led tv na 100Hz začínají co mají ve výbavě 3D a modely v jiné cenové relaci.

To co jsi poslal tak tam taky píšou 100hz

Jinak jde vidět, že nejsi v oběhu. 3d už se nedělají

Asi špatně vidíš.Z odkazu co jsem dal-Frekvence [Hz]: 50

Můžete mi prozradit, k čemu je dobré větší hodnota než 50 Hz? U monitoru to chápu, ale u TV absolutně ne. Zdroj signálu stejně nemá ani těch 50, ale většinou 25 či maximálně 30. A LED zobrazuje tak, že když bod svítí, tak svítí a nebliká. A pokud bliká, tak ne frekvencí obrazu, ale na úrovni nějakých kHz, pokud se blikání používá k regulaci jasu.

Jo, tak přesně tyhle porovnávací a hodnotící stránky bych bral s velkou rezervou a hlavně spoustu paramaterů moc neuvádějí ani výrobci a pochybuji, že obchody či nějaké portály si skutečnost opravdu ověřují.

Nevidim jediny dovod preco by som mal za teba vyberat televizor. Ak mas poruchy rozhodovania sa, tak si hod mincou.

Zkrátka si vyber tu která se ti víc líbí. Na co se díváš nejvíc? Nahraj si klasické TV vysílání a nech si ho pustit. Ze kterého budeš mít lepší zážitek, tu si vyber.

Jestli preferuješ lepší černou, tak Samsung, jestli lepší pozorovací úhly, tak Philips.100Hz panel má obojí.