» Poradna » Mobily

Výběr TV do 10000,-

Ahoj vybírám TV a rozhoduji se už jen mezi dvěma..LG 49UM7100 https://televize.heureka.cz/lg-49um7100/Samsung UE50RU7092https://televize.heureka.cz/samsung-ue50ru7092/Jsou hodně podobné i cena...chci to jen na filmy a propojení s notebookem.Nemáte s nimi zkušenosti?nebo je to jedno,kterou z nich?Rozdíly jsou malé,tak třeba která má lepší obraz?Díky

Odpovědi na otázku

Zdravím...Pokud má LG android , tak tu. ( aplikace- pokud chcete vyuzivat)Zvuk má " dobrý" lg i samsungObraz je jedno víceméně, nějaké 4k , toho se nedozijeme, pokud tedy nesledujete v 4k nějaké videa z kamakoliv Jinak pokud například máte kabelovou televizi od 02, nebo t mobile , na televizi samsung alespoň o2 má už aplikaci a není třeba telefonní přípojka a router s stb. Na televizi lg androidaka až někdy.v průběhu příštího roku.Lg a Samsung patří dle mě mezi top , těžko říct jakou

Ještě dodám, ze funkce přenosu obrazu a zvuku z mobilu do tv funguje skvěle pokud máte samsung telefon a Samsung tv...(bývají velké. Problemy s temito funkcemi na tv

Díky,ono to bude asi fakt jedno,oboje na moje potřeby stačí...LG má trochu menší odběr a Samsung zase z flashky nepřehrává nějaké soubory,ale stejně budu přehrávat přes net...takže vezmu asi tu prostě levnější :)