» Poradna » Mobily

Výběr TV - LED, OLED, QLED nebo 4K?

Dobrý den, rád bych radu, jakou koupit TV, když budeme koukat jen na televizní vysílání ze set-top-boxu a občas na nějaký film na USB, stažený z netu (MPEG-4, AVI nebo MKV) které mají kvalitu rozlišení 720p. Má cenu kupovat dnes 4K, nebo QLED TV? Předem díky za Vaše odpovědi. Hezký večer

Odpovědi na otázku

Technologii obrazovky si každý musí zvolit sám podle osobních preferencí. Jinak pro vyjasnění - u nové TV není žádný set top box potřeba. Pozemní vysílání v ČR zatím nedošlo ani k fullHD standardu, takže na nějaké 4k můžete klidně zapomenout - v nejbližších 15 letech to opravdu nehrozí a jestli u nás bude někdy zavedeno, tak dnes koupená TV už bude dávno v křemíkovém nebi.

Nebudu potřebovat set-top-box? Mám HorizonGo od UPC. To jako že není potřeba mít poskytovatele kabelové televize? A jak se mohu dívat např. na Primu Cool a jiné TV stanice? Tomu nerozumím...

Ahoj, já teďkom řeším nákup nový televize. Chci 4k, ultra motion, local dimming, hdr s velikostí alespoň 50" a s cenovkou do 20 000 KČ.

Ahoj a uvažoval jsi nad televizema Hisense? Dělají dobré televize a finančně vycházejí taky hodně dobře.

Hisense telvize jsou super, navíc se dělaj v Plzňi já mám osobně U9A a jsem spokojenej

Na tu jsem taky nedávno koukal, vypadá dobře.

Ahoj, já jsem pořídil od Hisense U7A a musím říct, že taky maximální spokojenost. Navíc mě potěšilo roční zdarma předplatné VOYO.

Já teďkom koukal na televizi Hisense N5800, mají ji vystavenou v alze. Pro člověka kdo chce fakt velkou televizi, tak je vážně ideální. 75" televze za 30 000 tisíc je prostě sen a navíc má obraz jako víno.

Předplatné voyo je faj benefit a to platí jen pro U7A nebo i pro ostatní televize od Hisense.

Pane Machatý nevzathuje se to na všechny televize, ale je jich dost. Koukněte na jejich stránky. https://www.hisense.cz/televizory

Já tedkom četl, že od března budou mít televize Hisense v nabídce apka FilmBox Live. To je paráda, já osobně zbožnuju kanály od FilmBoxu

Jako bonus je to určitě dobrý. Švagrová má taky televizi od Hisense a je moc spokojená, My se taky rozmyšlímě jakou novou televizi pořídit.

Jo otom jsem taky slyšel, dokonce prý k novým televizím budou dávat roční předplatné Film Box live zdarma.

Tak to je celkem fajn bonus, já tedkom koukal na Hisense U9A ..... no celkem slušný stroj