Výběr tiskárny

Zdravím, potřebuji poradit s výběrem tiskárny. Mám ale trochu specifické požadavky. Záleží mi hlavně na kvalitě tištěného textu, fotky netisknu. Tisk černá 80 % / barva 20 %. Potřebuju, aby uměla tisknout "průtahem" na tvrdý papír, který se nedá protočit klasicky při podání shora. Super bonus by byl, kdyby uměla tisknout z role. Tiskárna by měla být rozumně kompaktní, nemusí být zrovna přenosná s baterkou, ale pokud by tím neutrpěly ostatní požadavky, tak by to bylo super. Díky moc!

Odpovědi na otázku

Tahle by nestacila? Na tvrdy papir tiskne perfetne, role neni problem dokonce i velka... https://www.agfagraphics.com/global/en/product-finder/...

luxus, jenom se bojim, ze se mi nevleze uplne cela do kufriku. Chces mi naznacit nerealne pozadavky? Nejspis se to tyka te role, to chapu ze chci asi moc, ale to ostatni mi neprijde jako nejake extraburty.