Výběr tiskárny pro domácí užití-multifunkční

Zdravím Vás,prosím o radu s výběrem tiskárny.
Požadavky: pro domácí užití,tisk cca min 30listů za měsíc,scan,kopírování.
Tisk hlavně černobíle,zvažoval jsem laserovou,ale ta zas nemá skener pokud bych chtěl menší velikost.
Skener je podmínka,chvílremi zvažuji i ingoustovku např. Canon MP520.
Mám obavu zda u ingoustovky když netisknu denně nezaschne ingoust.Poradíte mi jak se rozhodnout?
Cena cca do 3500,-kč max.
Díky

Odpovědi na otázku

ber tu 520. neboj nezaschne a když nebudeš tisknout 2 týdny tak je tam funkce že se trysky samy vyčistí a tím nedojde třeba k jejich zanesení

Ja mam starsi Canon IP5000. Niekedy netlacim na nej aj viac ako mesiac
a este mi nikdy atrament nezaschol. Pouzivam original naplne.