Výběr televize

Zdravim,chci se zeptat zdali u televize je důležitá obnovovací frekvence, protože ty co maj 100 / 200 tak jsou hrozně drahý a nebo to jsou 2 / 3 kousky od Philipsu nebo Panaconicu. Většina jich je 50 Hz. Díky

Odpovědi na otázku

To záleží na tom jestli to postřehnete. Každý to vnímá trochu jinak. Nejlepší je se podívat do obchodu kde mají vedle sebe 50Hz a 100Hz. Pokud máte třeba starší 50Hz a nevidíte tam blikání při rychlých přechodech tak bych se nebál jít znovu do 50Hz. https://www.youtube.com/watch