» Poradna » Mobily

Výběr telefonu

Zdravím, všiml jsem si, že se dá sehnat Samsung Galaxy A41 za 6 tisíc (datart). Vyplatí se do tohoto telefonu za tuto cenu jít? Aktuálně mám Samsung Galaxy A5 2017 a už začíná být zastaralý tak to chce výměnu. Parametry se mi zamlouvá, ale nevím jak je na tom procesor MediaTek Helio P65, co myslíte? Děkuji za názor.

Odpovědi na otázku

:D :D

To mělo být na tu výměnu CPU u mobilu. Jen živé to nedalo jako reakci, ale jako odpoved

No on spíš myslel výměnu telefonu než cpu v něm. Měnit telefon podle počasí je ale taky dost kosmické. Úplně vidím tu poličku nad botníkem s přihrádkama "slunečno", "zima", "déšť" a "kroupy"( to bude asi nějakej caterpillar)...

Pro srovnání bych zkusil Xiaomi Redmi Note 8 Pro. Výsledek je na Vás.

No i když jsem oto nestál tak jsem ho dostal pod strom.No není špatný,ale co mě vadí,že zatím na Android 10 nejdou nahrávat hovory.Tu jsem hodil video parametry z aidy64. https://www.uschovna.cz/zasilka/GI8RAM8ZU64YZ4EX-...

Zaráží mě, že to ukazuje dostupnost cca 1200MB paměti. Jelo něco co zatěžuje v pozadí?

Jen mě přijde divné tohle,že google play už neví coby i mě přišla tato SMS. https://www.vyhledatcislo.cz/cislo/420777997610