» Poradna » Mobily

Výběr telefonů

Dobrý den, chtěl bych se zeptat který telefon by jste mi doporučili rozhodují se mezi dvěmi mezi Xiaomi redmi note 8T a Xiaomi redmi note 9.Klíčové vlastnosti pro výběr jsou pro mě NFC, VÝKON, FOTOAPARÁT.

Odpovědi na otázku

Můžu se na něco zeptat - zkusil jste si sám porovnat parametry nebo si přečíst recenze? Nebo čekáte, že to někdo udělá za Vás?

Ano, díval jsem se jak na recenze tak srovnání parametrů i score v antutu, chtěl jsem jen poradit on toho tady ta poradna snad je :)

https://www.gsmarena.com/compare.php3

Trpis tymto: Anankastická porucha osobnosti (F60.5), alebo preco ti mame vyberat mobil?

Nepsal jsem vybrat telefon,ale doporučit a čekal jsem že napíší lidé co se v tom vyznají a né pisalci ,kteří mají problém poradit v poradně.

Vybral by som Xiaomi redmi note 9, pretože je novší :)

Ano to jsem si taky říkal, ale zase tam nemá natáčení videa ve 4k.

Na ten jsem se také díval, ten je parádní, ale otázka je jestli se vyplatí připlácet za ten výkon, jelikož bych ten mobil nechtěl na hraní her, ale jen běžné používání jako třeba ytb, internet, volání..

Vybíráš ze dvou telefonů které mají dané parametry a nevíš?Vem 9, protože 9 je víc než 8.