» Poradna » Mobily, audio, video
Ahoj, nemohl by mi někdo doporučit telefon v cenové relaci 5500-6500 kč, zatím jsem si vyhlídl Huawei p10 lite, co si o tom myslíte?Díky
Dobrá volba
https://www.isix.cz/mobilni-telefony/xiaomi-r... barvu si vyber jakou chceš
Dostane tento telefon android 8?
Možná ano
https://www.svetandroida.cz/android-8-aktualizace-sez...
Dostane. Uz ted si muzes stahnout od vyrobce verejnou global ROM v beta verzi
Co můžeš udělat dnes, odlož na včerejšek.
Je rozdíl mezi Androidem a MIUI
Psal jsem o global ROM. Nepsal jsem pouze o verzi uzivatelského rozhraní. To, co si instaluješ a stahuješ jako MIUI global, obsahuje i Android 8 (viz changelog)
P10 lite je OK. Klidně porovnej s Xiaomi Redmi Note 4 Global
Mám to Xiaomi Redmi Note 4 Global a jsem maximálně spokojen. Za ty prachy je to opravdu paráda, doporučuji.
Jakub Čížek | 89
Karel Kilián | 52
David Polesný | 40
Vladislav Kluska | 10
** Společně s operačním systémem se spouští řada aplikací a služeb ** Mohou mít negativní dopad na celkovou dobu startu Windows ** Jak získat kontrolu nad automaticky spouštěnými programy?
Karel Kilián | 57
Vladislav Kluska | 14
Vladislav Kluska | 101
** K odposlechu mozků používáme EEG ** To má ale žalostné informační rozlišení ** Rusům pomohla počítačová neuronová síť
Jakub Čížek | 29
Vladislav Kluska | 34
Vladislav Kluska | 61
Megatest: 20 powerbank s USB-C
Test: mobily do 3 500 Kč
Radíme s výběrem routeru
Tipy na nejlepší vánoční dárky