» Poradna » Mobily

Výběr telefonu

Dobrý den, chci se jen stručně zeptat. Vybírám telefon a potřebuji radu.Je lepší vybrat : 1)Počet jader procesoru = osm jaderFrekvence procesoru = 1.2 GHz2) Počet jader procesoru = čtyři jádraFrekvence procesoru = 2.3 GHzPředem děkuji za odpověď. Ondra

Odpovědi na otázku

A nemáš jednodušší uvést konkrétní typ telefonů a podívat se na výsledky AnTuTu Benchmark

To je zase dotaz jak stehno. Nechceš spíš napsat ty konkrétní mobily?

HTC One M8 a Huawei P8*Bohužel tomu tolik nerozumím WiQiXu Z dotazu co jsem položil to nejde usoudit? Poradit?

Jaký motor je silnější? 1.4 Turbo nebo 2.0 atmosféra? Bez uvedení konkrétních typů mi na to také neodpovíš.

HTC One M8 - AnTuTu 36 288 (4×2,3 GHz, 28 nm)Huawei P8 - AnTuTu 50 089 bodů (4×2 GHz + 4×1,5 GHz, 28 nm)Šel bych do P8 - novější, 3 GB RAM, lepší foto.

Jednoznacne P8, ve vsech parametrech je lepsi, navic je novejsi - delsi podpora.

https://www.czc.cz/honor-5x-seda/184405/produktTohle by ti mohlo vyhovovat.Najdes levneji na jinych shopech.

Otázka: Plánujete to používat k telefonování?