» Poradna » Ostatní

Výběr telefonu

Dobrý den,je mi 16 let a jsem typickou uživatelkou mobilních telefonů, ale chtěla bych si koupit nový. Ideální by byl v rozmezí od 6ooo - 8ooo ,- . Už jsem se na nějaké dívala, zatím se mi zalíbil Huawei P9 a Xiaomi Mi Max, asi to té cenové kategorie nespadají, ale zaujaly mně..co byste řekli vy? přeji hezký den

Odpovědi na otázku

Huawei P9 Xiaomi nebrat - rýžovník si dělá z ČR srandu... podpora žádná, LTE omezeno.

A momentálně máš kolik těch hentotok mobilních telefónů, když jsi ta hentotok "typická uživatelka"Já být typickým uživatelem hentotok těch mobilních bazmeků, tak bych kůpil 3ks Huawei P9 a k tomu 2ks Xiaomi Mi Max, protože mně zaujaly a zítra už možná nebudoupřeji hezký den