» Poradna » Mobily

Výběr telefonu vyšší střední třídy do 12 000

Dobrý den,hledám mobilní telefon vyšší střední třídy s dostatečnou výdrží baterie (minimálně den s nonstop zapnutými daty) a dobrým poměrem cena/výkon. Cenu bych chtěl do 12 000. Můj favorit je Pocophone F2 pro, protože přední kameru skoro nepoužívám a displej nad 60hz nepotřebuji. Budu rád za doporučení.

Odpovědi na otázku

vybiram +/- podobne a asi vyhraje One plus Nord..Pocophone neni do 12000 a i kdyby byl.. Oneplus je proste vic vyladenej.

Cenu jsem bral z heureky, kde to do těch 12 000 je (6GB/128GB). A mohl by ste mi ten váš důvod pro koupi Nord nějak rozvést? Ani s jednou značkou nemám zkušenosti.

no třeba už je proto že OnePlus je už zavedená značka která má spoustu spokojenejch uživatelů. Ty telefony jsou prostě dobrý.. a nejde jen o HW ale hlavně o to jak to mají sladěný. Poco je nedoladěnej výstřel do tmy od Xiaomi, s cílem nabídnout co nejlepší HW za dobrou cenu, má svoje mouchy ale to si najdi v recenzích. Navíc prví verzi Poco dělala uplně jiná firma, tohle má jen stejnej název.No a ta cena.. oficiální česká cena Poco F2 je 14990 za 6/128. Na heurece jsou eshopy co ho mají pod 12000 ale to není od CZ distributora. To už si ho rov¨nou objednej z Aliexpressu a máš ho za 10.000 ...

K čemu je dobré mít CZ distribuci nad EU distribucí?

tak treba kvuli pripadny reklamaci. Koupis to od prekupnika kterej to vozi z ciny tak reklamace rohodne neprobiha tak hladce jako kdyz to koupis v oficialni distribuci (vymluvy, zdrzovani, neuznani zavad atp.) Taky tam muze byt jina ROM nez je urcena pro nas trh.Kazdyho vec jestli chce usetrit a pak s tim mit starosti..

Oneplus môžem len odporučiť, prešiel som od ver. 5 až po 7 Pro a podpora, stabilitia aj HW a samotné spracovanie MT sú úplne perfektné. ďalšou výhodou je aj podpora pre staršie modely čo sa u značkových firiem nenosí.

podporuju mirrorlink ?