» Poradna » Mobily

Výběr telefonu do 3500 Kč

Zdravím všechny potřeboval bych poradit s výběrem telefonu. Jde mě hlavně o poměr cena výkon, zatím jsem našel telefon prestigio grace s5 ale nechám si poradit i jinde než koupit zajíce v pytli ještě dodám že cena je hraniční jedna se o dárek pro otce takže pochybuji že na tom bude mastit hry... Děkuji za každou reakci

Odpovědi na otázku

Osobne by som šiel radšej do nejakej normálnej značky, len preto aby sa nato dali zohnať diely, baterka a podobne, pracujem s telefónmi a na takéto značky vôbec nič sa nedá zohnať, radšej Samsung, Lenovo, Huawei. Konkrétne Samsung Core prime, Huawei Y3 II, Lenovo Vibe C.

A máte nějaký konkrétní telefon na mysli? Co jsem se ještě díval tak celkem doporučovany byl huawei honor c3

v poslednej vete je napísane čo by som ja vybral, este k tomu ma napadlo Lenovo A6000 pomer cena výkone je celkom ok.

mno, Prestigio je taková divná značka... co třeba radši Xiaomi Redmi 3?http://mobilni-telefony.heureka.cz/xiaomi-redmi-3-2gb-16gb/