» Poradna » Mobily

Výběr telefonu do 10 tisíc

Zdravím chtěl bych požádat o radu budu si pořizovat nový telefon a chtěl bych do něj investovat 8 - 10 tisíc a chtěl bych se zeptat jestli nemáte nějaké rady :) Koukal jsem teď na Iphone SE ve slevě ale nevím jak dlouho ta sleva vydrží a potřeboval bych mít případně nějaký tip v záloze :) . Děkuji

Odpovědi na otázku

Pokial ste zvyknuty na ios (alebo ho chcete) tak v tejto cene jedine se . Ak android tak galaxy s7

mrkni na telefony Xiaomi a Huawei (Honor) v téhle cenové relaci.

Koukni na Huawei P9/Xiaomi Mi Max 2/Xiaomi Redmi Note 4

Uvažoval by som trochu priplatiť vybrať one+5, alebo xiaomi mi6.s tým že ten druhý bude mať problém s LTE pripojením mimo väčších miest.

Co takhle nějaké požadavky? Jak to má být velký? (někdo chce pádlo, jinej ne)Co baterka? Někdo chce co největší kvůli výdrži, jinej nadává, že to pak váží tunuPožadavky na display?Požadavky na interní paměť?CPU? postavenej na výkon nebo výdrž?Je třeba vodotěsnost?Napsat chci telefon za 10.... je jich asi miliarda. Na druhou stranu mi je asi celkem jasné, že když někdo napíše: Chci telefon za 10, buď starý iPhone nebo něco jiného, tak .... nemá asi smysl radit, bo ten dotyčný chce jakékoli jabko za každou cenu

Co je na tom iPhonu krom vzhledu stareho? Zhava novinka to sice neni... Ale stary?