» Poradna » Ostatní

Výběr tabletu

Ahoj, potřeboval bych poradit s výběrem tabletu. Měl by mít: co největší interní pamět, co nejlepší android,... = prostě zkratka nejlepší tablet na hry Cena by tak měla být max do 3000 Kč, dopravu vyjímaje Dík

Odpovědi na otázku

Doporučuji Lenovo IdeaTab S8-50F. Je sice za 3999 Kč, ale má 4jádro Atom, 2GB ram, 16GB SSD, 8" 1920x1200px IPS, 2 kamery, blesk, stereoreproduktory - má zkrátka nadpůměrnou výbavu. lépe z pohledu cena/výkon nekoupíš.

Máte nějaký názor na tento Asus MemoPad ME176CX ?