» Poradna » Notebooky

Výběr Tablet--PC

Ahoj. Pomalu mi dosluhuje můj starý Tablet-PC a tak sháním náhradu zase v podobě Tablet-PC. Potřeboval bych poradit s výběrem. Velikost 13.3", duální digitizér pro přesné kreslení stylusem i ovládání prstem, HW klávesnice, matný a otočitelný LCD ve dvou osách, 3G, GPS, procesor a grafika co zvládne trochu svižně Gimp, aku s výdrží 9h, do 2kg. Hlavně žádný TN panel a samé plasty. Limit tak 45kKč. Prošel jsem velké e-shopy ale nic jsem nenašel. Dřív toho bylo dost ale teď nacházím jen nepoužitelné hračky. Nevíte někdo o něčem slušném?

Odpovědi na otázku

Podle popisu je to celkem jasné, co hledáš ... Microsoft Surface BookProblém je, že u nás nebude jen tak k sehnání ale zkusil bych napsat na podporu českého MS, třeba se tam někdo překoná ...https://www.youtube.com/watch

... případně ho zakoupit v Německu no