» Poradna » Ostatní

Vyber supertelevize 138 cm

Zdravím chtěl bych poradit s výběrem televize, dobrý obraz nejake ty smart kraviny a hlavně musí mit slot na CI díky. Hlavně aspon 100 hz. Cena do 25 tisíc.

Odpovědi na otázku

Za tuhle cenu nic neseženeš.100 Hz mají většinou 3D tv a nebo vyšší u tříd UHD.Nižšší verze tv jako je samsung řady 6 a pod. používají upscaling a to je vstup 50 Hz a mezisnímky se dopočítávají.Ostatní tv jsou na tom podobně.Jo ať žije marketing-čím víc pruhů tím víc aďiďas.

Ja vim ze je nesmysl 600 hz a pod, ale 100 hz je snad základ pro dobrý zážitek ? Nemusi obsahovat 3D

100 hz je snad základ pro dobrý zážitek-a to z čeho?Co není jasného na tom co jsem psal?Vyber si jakoukoli tv,která se ti líbí a zjisti si vstupní Hz.Reklama toho vyblábolí.Najdi si přímo technikou specifikaci jestli doopravdy má to co chceš.