» Poradna » Ostatní

Výběr střední školy (Praha)

Dobrý den,jsem z Prahy a rád bych studoval informační technologie ale nevím které (2) školy si mám vybrat.Jestli máte zkušenosti s nějakými školami v Praze zaměřenými na tento obor tak se neváhejte ozvat :)

Odpovědi na otázku

Najskor gymnazium Nemecko, Rakusko.Potom matematika Cambridge.

V Prahe skor gymnazium nejake nevykricane na zle znamky ale zato sa ucit sam. Najlepsie individualny studijny plan - to zanmena ani tam nechodit - zabijanie casu.

A ide o to cochces robit.Ak chces len zapinat pocitace tak SS nepotrebujes.

SS? A sakra...

Aj dnes to tak funguje. Vsteky miesta na ministerstvach su obsadzovane cez politicke strany. Na okresnej urovni to same.Len sa o tom nepise. Zvlastne. Na Slovensku hej. Najdem aj dalsie cclanky keby bolo treba napriklad tu:https://plus7dni.pluska.sk/domov/zvolenskom-urade-pr... Jedine cco si pamatam z CR tak colniccka z Usti bola vyhode lebo tam potrebovali cez starnu niekoho ineho.