Výběr SSD disku

Dobrý den mám doma dva SSD disky a chtěl bych se vás zeptat zda někdo poradí, který z těchto uvedených disků doporučíte do staršího notebooku kde bude Windows 10. Děkuji1. kingston suv400s37 120 GB2. kingston shfs37a 120 GB

Odpovědi na otázku

Je to úplně jedno.

Ten 2.

Teď v notebooku mám SSD disk Toshiba THNSFC128GBSJ 128 GB a tedy ho vyměním asi za 2. kingston shfs37a 120 GB pro Windows 10. A na data používám druhý HDD disk 1 TB

Ta Toshiba je vadná nebo proč bys měnil 128GB SSD za o něco menší 120GB, které je jinak +/- úplně stejné SSD?

Myslel jsem, že podle recenzí bude lepší kingston shfs37a 120 GB

Jeden jednou myslel...

Ne, jsou +/- úplně stejné, reálně si všimneš maximálně toho, že je o 8 GB menší. Po stránce výkonu to nemá smysl vůbec řešit. A v jednom hrubém srovnání dokonce za Toshiba dopadla nejlépe.

Pokud je ten 128 GB SSD Toshiba funkční, tak ta výměna nemá žádný smysl.

A proč budeš tu Toshibu měnit?

Ten méně jetý?

použij ten nezdravější (aspoň CrystalDisk)

To je muzeum. V prodeji cca rok 2014.

Kup cokoliv se zárukou 5 let.

A kde máš to SSD ? Chceš povedať , že sa rozhoduješ medzi tými dvomi obstarožnými 10 ročnými 120Gb čudami. Čo už ludia nevyslia ....