» Poradna » Mobily

Výber SmartWatch k Telefónu

Dobrý večer, viete mi poradiť nejaké vhodné hodinky k telefónu Xiaomi Mi 9 do nejakých ±200€? Aktuálne mám Mi Band 3, chcel by som ich vymeniť za Xiaomi Amazfit GTS, no skúsil som sa spýtať tu, či sa dá kúpiť ešte niečo lepšie do tejto sumy. Vďaka.

Odpovědi na otázku

já bych k androidu doporučil Samsung Galaxy Watch, od takových gigantů je to ideál, kvalita. Stejně tak kdyby si měl iPhona, tak jedině Apple Watch. Android má zase Samsung. Samozřejmě jsou dobré aji jiné značky, to bez pochyby ale to už je na preferenci.

To já naopak doporučím zase něco od Xiaomi, nebo od Huawei. Výběr a kvalita je víc než dostatečná, a není to málo muziky za moc peněz. Ta "kvalita" se totiž u takové spotřební elektroniky velice silně přeceňuje. A teď třeba byla na CZC akce na Huawei Watch GT za 3000,-, to je velice slušné, počkal bych na něco takového, starší model se bude vyprodávat.

Já už delší dobu sleduju hodinky od Ticwatch. Dřív se neprodávali oficiálně v ČR. Chtěl bych zkusit Wear OS od androidu jak funguje. Jinak bych ti doporučil se podívat na tohle video. Má tam několik značek a porovnává je mezi sebou https://www.youtube.com/watch