Výběr sluchátek

Dobrý den, před pár dny mi odešly sluchátka od Panasonic. Rozhodl jsem se, že si pořídím nový okolo 1,500 -, strop je 2000 -,. Přemýšlel jsem sluchátka od Audio technica m20x, ale nemám s tou to značku žádné zkušenosti. Byl bych rád pokud byste mi nějaký doporučili. Děkuji.

Odpovědi na otázku

Audio technica patří k předním značkám. Vzhledem k tomu, že neuvádíš model těch Panasoniců nebudeš asi zrovna audiofil a ty M20x ti poslouží více než dobře. Jen musíš mít na paměti, že jsou uzavřené a mají "kožené" náušníky, což s sebou nese všechny výhody i nevýhody (tlumí lépe okolní zvuky, mohou se v nich potit uši.)

1. Normální postup - poslechnout, vyzkoušet > koupit > užívat si. 2. Nenormální postup - koupit zajíce v pytli > pak být nespokojen, nadávat. ----------Co se líbí jednomu, nemusí vyhovovat tobě - není nad vlastní zkušenost...

Do 14 dnů je můžeš vrátit to bych neřešil,,,najít někdy obchod kde jsou vystavené sluchátka které chceš je zázrak,,navíc ti tam dají přípojku k mobilu a na tom neotestuješ nic,,,https://www.alza.cz/audio-technica-ath-m30x-d... jestli máš 600 kč tyhle jsou zajímavé https://www.alza.cz/sennheiser-hd-4-30g-black... ale k těm dvěma sluchátkam by to už chtělo i lepší zvukovku běžný realtek jim stačit nebude

Ono jde taky o to, že tyhle věci se nekupují tam co mixéry a ledničky...http://www.svetsluchatek.cz/

To je sice hezký ale kde mají pobočky ? co když ji tazatel nemá ve svém městě ?a taky nikde nepíšou jestli sluchátka připojí na zvukovku nebo zesilovač,,v Praze znám pár obchodu kde ti zapnou sluchátka na nějaký profi zesilovač,,,ale drtivá většina prodejen funguje tak že si je můžeš zkusit na mobilu,,,teda za předpokladu že nemáš nějaký FLAC přehrávač ,,,

PS: můj oblíbený obchod https://www.audigo.cz/tam ti připojí sluchátka na co budeš chtít ,,,jenom v popisku mají Na čem v prodejnách poslouchámeFLAC přehrávače s HiRes nahrávkami (Astell&Kern, FiiO a další)CD přehrávač (optický výstup)zesilovač a DAC Burson Audio (připojení přes USB, linku nebo optiku)je to sice hezký ale pouze Praha a Brno ...

Nedávno jsem tam zkoušel Beyerdynamic T 90, https://www.audigo.cz/Sluchatka/Na-doma/Beyerdy... nenormální sluchátka,,, v létě kupuji Beyery jsou Beyery

Což o to, ale když poslech většiny nahrávek je na tom spíš utrpení.Praxe mě naučila používat "přiměřeně nekvalitní" sluchátka, pak se to dá lépe přežít. Samozř. vlastním i špičková, ale používám je jenom na něco.

Jj, nemá smysl řešit některé parametry až tak moc striktně, když to mám na poslouchání hudby v busu cestou do práce Tam mi jde třeba spíš o to, aby sluchátka měla trochu robustnější konstrukci a u větších třeba ty mušle neměly zvenku nějakou perforaci aby do toho za horšího počasí nešla vlhkost

Nevím já osobně bych si nedal velké sluchátka na hlavu :)) styděl bych se špunty stačí a když ne tak klidně připlatím,,,hodně lidí si myslí že velké sluchátka jsou kvalitnější než špunty, není to pravda,,,i u špuntu najdeš audiofilné profi sluchátka ,,,

Mně třeba špunty prostě nesedí. Na teplé počasí mám Porty, na zimu pak jedny velké sluchátka."osobně bych si nedal velké sluchátka na hlavu :)) styděl bych se"Myslím, že pokud to nebudou 20 let staré Tesly ala Otík, tak to dneska nikdo neřeší a velká sluchátka nosí klidně i holky.

v Cinema-Shop:http://www.cinema-shop.cz/sluchatka/e1c14.htmltaky nebyl problém se domluvit na vyzkoušení i když tam myslím neměli úplně všechno z eshopu. Vybíral jsem kdysi sluchátka k MP3 přehrávači, tak jsem si ho vzal s sebou a v pohodě vyzkoušel.

Koss Porta Pro.Najlepsie prenosne sluchatka ever.

jj ale max pro toho kdo nevyzkousel nic dobryho

No neviem, daj mi nejake tipy.

Oproti Sennheiser PX100 sa mi Koss Porta Pro lepsie nosia na hlave a zvukovo sa mi pacia viac, napriek mierne dvihnutej frekv. charakteristike v oblasti 100Hz.

neřekl bych nejlepší, ale leckomu jejich podání zvuku vyhovuje. Ty basy jsou při nošení venku fajn a přitom jsou sluchátka vzdušná a lehká.

Bejvavalo....

čus, já mám sluchátka od lamaxu, ty přes uši a jsou perfektní, hlavně je super, že i když jsou bezdrátový tak pořád hrajou celkem fajne :3.

Neuviedol si zakladny udaj- kde ich budes pouzivat. Ak v interieri tak jedine otvorene sluchatka a ja mam sennheiser hd238 teraz nova verzia je hd239. Neuveritelny zvuk, krasny čisty, vykresleny do maximalnych detailov.Neni to vybasovane jak koss porta pro kde stredy a vysky su take nevyrazno zamumlane....jednoducho ak mas sancu, daj si tie hd239 na uši a zavri oči. Na Heureke by si sa do toho limitu mal zmestit.Druha vec je, ze ak chces tie sluchadla von, tak to musis mat uzavretu konstrukciu. Bohuzial, tam ten zvuk trochu trpi, s tym nic nenarobis.Mal som na hlave aj tie audiotechnica co pises, je to uzavreta konstrukcia, jednoducho to ma trochu plechovy zvuk...

Co takhle Koss UR/20 s doživotní zárukou?