Výběr sluchátek-Sennheiser VS Marshall

Dobrý den, nenajde se tu náhodou nějaký odborník, nebo někdo, kdo trochu rozumí sluchátkám? Chci si koupit špuntová sluchátka a nemůžu se rozhodnout mezi těmito: Sennheiser CX 2.00G, Marshall Mode a Marshall Mode EQ. Moc by mi pomohl názor na to, v čem jsou která sluchátka lepší, jestli si koupit od firmy Sennheiser, a nebo od Marshallu. Děkuji

Odpovědi na otázku

Ale poslouchat je budeš přece ty! Takže šup, přehrávač se svojí oblíbenou hudbou do kapsy a vyrazit na nákup. Poslechnout a která se budou víc líbit koupit.

Tak takový způsob by byl nejlepší. Je ale bohužel nereálný, protože všechna sluchátka jsou z internetu.

Tím líp, do 14 dnů je máte právo vrátit, tak se dá otestovat hodně věcí

V tom případě koupíš pověstného zajíce v pytli...Ti chytřejší to řeší tak, že si v kamenném obchodě vyzkouší - vyberou co se jim líbí, poděkují za ochotu, jako že si to ještě musí rozmyslet.....A pak si koupí vybranou věc na internetu!

Z těch 3. jsou nejlepší Sennheiser CX 2.00G o tom není pochyb.