Výběr skříně

dobrý den, vybírám novou PC case ATX nevím jakou moje maximální cenová hranice 1500Kč rád bych kdyby to trochu svítilo RGB s pozdravem R.

Odpovědi na otázku

Tak jdi na Alzu a dej maximální cenu 1500, podsvícení RGB a vnitřní uspořádání ATX. Proč by tohle měl za tebe dělat někdo jiný? Nejsi schopný si ani nějaké najít a na ty se ptát, hlavně ti ale musí svítit skříň.

Na svícení se vykašli, maximální cenu trochu zvyš a vybírej od BeQuiet nebo Fractal Design Dobrá skříň vydrží dlouho.

Ten cenovy ramec neni nic moc. Fakt to chcete jeste zhorsovat pozadavkem na svitici kikotiny? :o(

Jaký smysl má tento dotaz v poradně? Jak to pomáhá vyřešit nějaký technický problém? "Vyhledávání dle parametrů" na Mironetu, Alze a CZC má dnes dovolenou, všechny tři najednou?Zoufalství za (tisíc) pět (set) korun padesát bych nedoporučoval, ale ... to each their own.

https://www.alza.cz/fractal-design-core-2500-... co mas proti tejto bedni napr. Ja by osm ju domov nechcel lebo nema okno, do kancelarie/roboty by som ju kludne kupil.

Souhlas. Decentní bedna, ventilátory v ceně, kvalita zpracování jako ostatní Fractal Designy (tzn. dobrá).Taky bych se na svícení vybodl. Pochlubíš se s nima na fotkách v mobilu kámošum a tim to hasne, protože nikdo jinej na tu bednu vejrat nebude. Jinak je to spíš rozptylující.

Tak to by ti kolegové poděkovali za tu absenci odhlučnění a za neregulované větráky. Skvělá volba.Ta kancelář je takový ten ostrůvek uprostřed hlučné fabriky nebo je to fakt kancelář, kde se má občas někdo na něco soustředit.